Kosiarki Stiga

Ilość znalezionych produktów: 34
Widok
12

Zapoznaj się z rozbudowanym katalogiem wielu nowoczesnych urządzeń spalinowych i akumulatorowych szwedzkiej produkcji, sięgając po profesjonalne kosiarki Stiga do zastosowań prywatnych. Wybierz niezawodny, charakteryzujący się dużą sprawnością działania sprzęt o pożądanych parametrach technicznych. Sklep internetowy Abexil.pl zaprasza!

Nowa kosiarka Stiga - spalinowa czy akumulatorowa?

Oferta szwedzkiego producenta urządzeń dedykowanych pielęgnacji terenów zielonych, w tym koszeniu trawników, obejmuje dwie podstawowe kategorie narzędzi. Są to nowoczesne urządzenia zasilane z akumulatora i maszyny wyposażone w wydajne silniki spalinowe. Kosiarka akumulatora Stiga sprawdzi się przede wszystkim przy lżejszych pracach, zwłaszcza podczas koszenia trawników wokół domów i gdy użytkownikowi zależy na cichej pracy urządzenia. Spalinowa kosiarka Stiga jest głośniejsza, ale mocniejsza i bardziej uniwersalna. Taka kosiarka to dobry wybór, gdy pracy jest więcej, a trawnik wymagający skoszenia ma dużą powierzchnię. Wśród popularnych modeli tego typu urządzeń, na szczególne wspomnienie zasługują kosiarki Stiga z serii Combi i Twinclip.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz oryginalne kosiarki Stiga w szerokim przekroju cen, odpowiednie do zastosowań prywatnych i zdecydowanie wydajniejsze urządzenia o większej mocy, przeznaczone do koszenia dużych trawników, nadające się do zastosowań komercyjnych. Skorzystaj z bogatej oferty szwedzkiego producenta i zamów kosiarkę dla siebie lub na prezent. Polecamy!

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel