Myjnie automatyczne portalowe

Ilość znalezionych produktów: 4
Widok

Poznaj innowacyjne rozwiązania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Myjnie automatyczne portalowe są najlepszym dowodem na to, że technologia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i jest w stanie nas zaskoczyć. Już nie potrzebujesz dużych hal i ponadprzeciętnie zaawansowanych systemów, by umyć wielkogabarytowe pojazdy (np. TIRy, autokary, autobusy itp.). Wystarczą myjnie samochodowe, które znajdziesz w tej kategorii sklepu Abexil.pl. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą.

Myjnie automatyczne portalowe

Skąd taka nazwa? Prezentowane myjnie samochodowe portalowe przypominają wizualnie portal, który musi przejechać brudna ciężarówka – natomiast po wyjeździe będzie ona czysta i zadbana. Jest to zatem cały system czyszczący schowany w bardzo niewielkiej bramie. Jest w stanie zastąpić duży obiekt myjni, w którym proces czyszczenia byłby wieloetapowy. Myjnie portalowe to ogromna oszczędność przestrzeni i optymalizacja kosztów przy zachowaniu najwyższych standardów.

Myjnie portalowe Karcher

Marki Karcher chyba nie musimy przedstawiać. Jest to międzynarodowy producent wyposażenia domowego i przemysłowego, który może pochwalić się tytułem lidera jakości, wytrzymałości i funkcjonalności oferowanych technologii. Myjnie portalowe bez wątpienia należą do jednych z najciekawszych konstrukcji, które firma Karcher kieruje w stronę branży transportowo-przemysłowej. Wybierając jej wyposażenie, każdy klient może liczyć na ponadczasową niezawodność i imponujące parametry zapewniające satysfakcję z wyboru.

Myjnie dla ciężarówek

Kierowcy pojazdów dostawczych, TIRów i autobusów, pokonują każdego tygodnia ogromną ilość kilometrów w zróżnicowanych warunkach (biorąc pod uwagę zarówno otoczenia, jak i pogodę). Muszą więc często myć swoje środki transportu i narzędzia pracy, by utrzymać je w odpowiednim stanie. Udostępniając myjnie portale, udostępniasz im wygodny i funkcjonalne rozwiązanie, które zoptymalizuje ich wysiłek i czas pracy. Sprawdź więc jakie warianty możemy Ci zaoferować.

Poznaj także myjnie samoobsługowe. Znajdziesz je w pozostałych kategoriach sklepu Abexil.pl.

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel