Profesjonalne agregaty z silnikiem diesla

Ilość znalezionych produktów: 23
Widok

Zabezpiecz się na wypadek przerwy w dostawie prądu i zainwestuj w wysokiej klasy agregaty prądotwórcze Diesel. Z ich pomocą nie musisz obawiać się awarii energetycznej, która sparaliżuje Twoje gospodarstwo przemysłowe, firmę lub instytucję. Zobacz, jak wiele możliwości masz do dyspozycji w Abexil.pl!

Agregat Diesel w dobrej cenie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że agregaty prądotwórcze Diesel to poważna inwestycja i należy ją dostosować do indywidualnych oczekiwań. Przygotowaliśmy więc profesjonalne konstrukcje w atrakcyjnych cenach – tworząc w ten sposób ofertę idealną. Sprawdź ją i w razie pytań pamiętaj o tym, by skontaktować się z zespołem naszych specjalistów.

Chcesz mieć 100-procentową pewność, że wybrany model z silnikiem Diesla spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Generatory z wysokoprężnymi silnikami diesla reprezentowane są przez dwie marki: Europower (Belgia) i Himoinsa (Hiszpania). Dostępne są wersje z silnikami: Kubota, Iveco, Yanmar, Volvo, Scania, Doosan, MTU, Deutz. Sprawdź już teraz!

Agregat prądotwórczy diesel Honda

Jeśli poszukujesz sprzętu do zastosowań profesjonalnych, charakteryzującego się dużą trwałością, postaw na agregat prądotwórczy diesel. To urządzenia dostępne w szerszym zakresie mocy, a przy tym znacznie tańsze w eksploatacji niż agregaty benzynowe, których używa się głównie w zastosowaniach okazjonalnych, w małych warsztatach i domach prywatnych (jako awaryjne źródło zasilania). Agregat prądotwórczy Honda z silnikiem diesel, ze sprawdzonym systemem stabilizacji napięcia AVR, przystosowany do zasilania odbiorników jedno- lub trójfazowych, z kilkoma gniazdami 230V i 400V, to sprzęt charakteryzujący się wysoką sprawnością działania dedykowany zastosowaniom profesjonalnym - jako podstawa systemu zasilania awaryjnego lub źródło prądu na placu budowy, w warsztacie, gospodarstwie lub dowolnie innym miejscu. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy kilkanaście wersji agregatów z silnikiem diesel, jedno- i trójfazowych, z rozruchem ręcznym, w szerokim wyborze mocy. Dzięki temu możesz wybrać agregat prądotwórczy Honda o takich parametrach technicznych, jakich potrzebujesz.

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel