Odkurzacze piorące

Ilość znalezionych produktów: 7
Widok

Odkurzacz to sprzęt, bez którego trudno wyobrazić sobie zachowanie porządku w gospodarstwie domowym. Zwykle korzystamy z jego podstawowej funkcji, jaką jest zasysanie kurzu i innych zanieczyszczeń. Jeśli chcemy podejść do sprzątania dywanów i wykładzin w sposób bardziej kompleksowy, warto wyposażyć się w odkurzacz piorący. Mechanizm działania tego typu urządzeń jest niezwykle prosty: wytwarzają one pianę, którą następnie rozprowadzają na dywanie, by na końcu wessać ją wraz z zabrudzeniami. Specjalny filtr oddziela ciecz od ciał stałych. Oprócz łączenia czynności prania i odkurzania, a co za tym idzie - oszczędzania czasu użytkownika, odkurzacze piorące dają jeszcze jeden bonus - nawilżają powietrze w pomieszczeniu.

Odkurzacz piorący do zadań specjalnych 

W naszej ofercie znajdują się odkurzacze piorące Karcher pozwalające na bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystać je można nie tylko w domu czy mieszkaniu do czyszczenia podłóg twardych i wykładzin tekstylnych, ale także w garażu - świetnie sprawdzają się bowiem do czyszczenia tapicerki samochodowej.

Na Abexil.pl znaleźć można modele wyposażone w praktyczną funkcję WATER STOP, która automatycznie wyłącza turbinę, gdy pojemnik z wodą się zapełnia. Można przekształcić je również w urządzenia do prania na mokro/sucho, dodając im filtr kartridżowy.

Odkurzacze piorące a alergie 

Warto wspomnieć, że dobry odkurzacz piorący stanowi cenne wsparcie dla osób uczulonych lub posiadających zwierzęta. W połączeniu z antyalergicznym środkiem czyszczącym RM 519 usuwa 99% roztoczy.

Niezawodne wyposażenie 

Do wyposażenia naszych odkurzaczy należą m.in. długie węże spryskująco-odsysające pozwalającą na nieskrępowaną pracę, uniwersalne ssawki pozwalające dostać się do wszystkich zakamarków i wiele innych. Można kupić również wyposażenie dodatkowe, zapewniające jeszcze wyższą jakość użytkowania.

Odkurzacze Karcher to jakość znana na rynku. Producent słynie z tworzenia produktów niezawodnych i ergonomicznych. Wybierz model najlepszy dla siebie!

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel