Profesjonalne odkurzacze szczotkowe

Ilość znalezionych produktów: 12
Widok

Profesjonalne odkurzacze szczotkowe dla wymagających

Odkurzacze szczotkowe pełnię swoich możliwości prezentują, gdy przychodzi do czyszczenia powierzchni tekstylnych. Dzięki dużej mocy ssącej połączonej z pracą szczotek są w stanie oczyścić podłoże z włosów i innych zanieczyszczeń.

Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych klientów, dlatego w naszej ofercie znajdują się zarówno lekkie odkurzacze ręczne, jak i cięższe urządzenia kompaktowe z małym promieniem skrętu. Wszystkie nasze profesjonalne odkurzacze szczotkowe zapewniają niezawodność i łatwość użytkowania, za co odpowiada ich producent - firma Karcher, jednak tylko odpowiedni dobór sprzętu do rodzaju wykonywanej pracy zapewnia optymalną jakość użytkowania. Na co więc się zdecydować?

Odkurzacze kolumnowe

W naszym asortymencie znajdują się poręczne dwuosiowe odkurzacze szczotkowe, które świetnie nadają się do sprzątania sklepów, biur, hoteli i restauracji. Charakteryzują się one dużą mocą oraz pojemnością zbiornika na brudy, dlatego praca z ich wykorzystaniem przebiega sprawnie i nie wymaga poprawek. Wyposażone są we wskaźnik napełnienia filtra, ssawki oraz uchwyty o regulowanej wysokości. Ostatni pozwala na dopasowanie wysokości urządzenia do wzrostu użytkującej je osoby.

Odkurzacze szczotkowe

Dobrze radzą sobie zarówno z tekstylnymi wykładzinami podłogowymi, jak i twardymi powierzchniami. Mieszczą się one w widzie, dlatego sprzątanie budynków wielokondygnacyjnych nie stanowi problemu. Odkurzacze Karcher cechują się również dobrą manewrowością, biorąc pod uwagę rozmiary urządzenia, dlatego czyszczenie ciaśniejszych pomieszczeń nie jest przeszkodą. Za wysoką jakość sprzątania odpowiadają m.in. zastosowane w nich przeciwbieżne szczotki walcowe. Wbudowany, pojemny akumulator zapewnia z kolei długi czas pracy. Warto dodać, że jego ładowanie nie wymaga wymontowania z urządzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych profesjonalnych odkurzaczy przemysłowych i szczotkowych!

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel