Glebogryzarki Stiga

Ilość znalezionych produktów: 3
Widok

Przeznaczone do spulchniania, rozbijania grud i wyrównywania gruntu po orce lub przekopaniu, spalinowe glebogryzarki Stiga ułatwią pracę ogrodnika, działkowca i rolnika amatora. Szwedzki producent ma w swojej ofercie wiele rodzajów narzędzi do uprawy roli i wydajne glebogryzarki są ich doskonałym przykładem. Zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez Abexil.pl i sprawdź, jaki sprzęt przyda się na Twojej działce.

Spalinowa glebogryzarka Stiga na działkę

Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy kilka modeli urządzeń o różnej wydajności działania. Znajdziesz w tym miejscu spalinowe glebogryzarki Stiga napędzane nowoczesnymi silnikami 4-suwowymi, z jednym lub większą liczbą biegów, również z funkcją obrotu noży do tyłu, co ułatwia rozbijanie dużych grud ziemi i wycofanie maszyny, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Glebogryzarka spalinowa Stiga, niezależnie od modelu, z łatwości poradzi sobie z rozbijaniem niewielkich grud ziemi i wyrównywaniem gleby po jej skopaniu. To idealny wybór dla ogrodników i rolników amatorów uprawiających niewielkie areały. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również mocniejszy sprzęt do pracy w trudnym terenie. Przykładem jest glebogryzarka Stiga Silex z mocnym silnikiem i większą liczbą biegów, z długimi nożami i bieżnikowanymi kołami.

W zwiększeniu komfortu pracy w ogrodzie, szklarni lub na działce pomoże nowoczesny sprzęt szwedzkiej produkcji. Sprawdź, jakie glebogryzarki Stiga aktualnie oferujemy i zamów narzędzie o pożądanej specyfikacji technicznej. Zapraszamy!

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel