Pilarki łańcuchowe profesjonalne

Ilość znalezionych produktów: 26
Widok

Przedstawiamy pilarki łańcuchowe dla wymagających specjalistów. Wspólnie z zespołem Abexil.pl postawiliśmy na certyfikowany asortyment od marki Stihl. Gwarantujemy zatem różnorodność oferowanych urządzeń, maksymalne bezpieczeństwo eksploatacji, imponującą niezawodność i niskie ceny. Poznaj asortyment z najwyższej półki i wykorzystaj potencjał dostępnych konstrukcji. Przekonaj się, że nie musisz przepłacać, gdy zależy Ci na markowych narzędziach dla profesjonalistów!

Pilarki łańcuchowe do zastosowań profesjonalnych i amatorskich 

Posiadamy w ofercie pilarki łańcuchowe elektryczne i spalinowe o różnych rozmiarach, parametrach i zastosowaniach. Dzięki temu mamy 100-procentową pewność, że niezależnie od oczekiwań lub wymagań, znajdziesz w tej części sklepu to, czego szukasz. Modele akumulatorowe to idealny wybór w przypadku drobnych prac ogrodniczych (np. podcinania krzewów lub przecinania kawałków drewna na opał). Stanowią zatem świetną alternatywę dla pozostałych opcji w przypadku firm ogrodniczych, samodzielnych specjalistów lub prywatnych pasjonatów.

Propozycje spalinowe z kolei sprawdzą się przy zastosowaniach przemysłowych (np. ścinaniu drzew lub obcinaniu gałęzi w przestrzeni publicznej). Są zatem jedynym rozsądnym wariantem dla dużych przedsiębiorstw, które oczekują wydajności, precyzji, efektywności i wysokiej mocy.

Wybierając piły łańcuchowe zasilane akumulatorowo, nie zapomnij o dodatkowych ogniwach. Dzięki nim zawsze pod ręką będziesz mieć zapas energii. Pilarki łańcuchowe z silnikiem spalinowym wyposażone zostały natomiast w niewielki zbiornik, do którego wystarczy dolać paliwa i można pracować dalej. Charakteryzują się one także większą mocą, lecz są cięższe od pił elektrycznych. Dostosuj zatem właściwe rozwiązanie dla indywidualnych potrzeb swoich specjalistów (lub swoich). Z Abexil.pl to prostsze, niż Ci się wydaje.

Gdyby pojawiły się pytania, zadzwoń lub napisz. Chętnie udzielimy Ci wsparcia zakupowego i skompletujemy zestaw narzędzi oraz wyposażenia zgodnie z Twoimi wymaganiami.

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel