Profesjonalne odkurzacze do pracy na sucho

Ilość znalezionych produktów: 59
Widok
12

Najlepsze profesjonalne odkurzacze do pracy na sucho 

Odkurzacz to sprzęt, bez którego trudno wyobrazić sobie pracę firmy sprzątającej. Zwykłe domowe urządzenia to jednak za mało jeśli chodzi o regularne sprzątanie dużych powierzchni. Dlatego w Abexil zadbaliśmy o szeroki wybór profesjonalnych odkurzaczy do pracy na sucho. Zdając sobie sprawę z upodobań naszych klientów, umieściliśmy w asortymencie produkty wielu znanych i cenionych marek.

Niezawodny sprzęt Profi 

Profi to polski producent tworzący świetne odkurzacze do czyszczenia dużych powierzchni. W naszym sklepie znaleźć można m.in. modele uniwersalne, nadające się do użytku w hotelach, biurach i urzędach, jak i mniejszych metrażach, takich jak domy jednorodzinne i mieszkania. Gwarantują one wysoką siłę ssania przy jednoczesnym niewielkim zużyciu energii, niski poziom hałasu, co zdecydowanie uprzyjemnia pracę oraz niezawodność wynikającą z konstrukcji opartej na wytrzymałych tworzywach. Jest to sprzęt zdecydowanie godny polecenia.

Energooszczędny Numatic 

Numatic to ceniona marka produkująca sprzęt czyszczący. Na naszej stronie nabyć można m.in. małe, energooszczędne profesjonalne odkurzacze do pracy na sucho. Charakteryzują się one kompaktowymi wymiarami, długim kablem pozwalającą na dużą mobilność i niewielką wagą, która zdecydowanie ułatwia długotrwałe użytkowanie.

Wydajne maszyny Karcher 

Odkurzacz Karcher to sprzęt, którego nie trzeba przedstawiać. Dzięki długiej tradycji wytwarzania niezawodnych urządzeń, marka wyrobiła sobie niepodważalną pozycję na rynku. Firma zapewnia m.in. rozbudowaną sieć serwisową i dobrą gwarancję. Odkurzacze Karcher charakteryzują się wysoką wytrzymałością, doskonałą wydajnością i niską wagą. Stanowią solidne wsparcie dla profesjonalnych firm sprzątających.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel