Odkurzacze na mokro i sucho

Ilość znalezionych produktów: 23
Widok

Zamów wysokiej klasy odkurzacz do czyszczenia na sucho i mokro, aby zyskać uniwersalne narzędzie do sprzątania różnorodnych powierzchni. Do dyspozycji klientów Abexil.pl przygotowaliśmy wiele modeli domowych i przemysłowych odkurzaczy renomowanych marek. To przede wszystkim słynący z dużej niezawodności działania, oryginalny sprzęt firmy Stihl i Karcher. Sprawdź dostępne modele i zamów urządzenie o pożądanych parametrach pracy.

Odkurzacze na sucho i mokro

Jeśli poszukujesz lekkiego urządzenia do sprzątania w domu, garażu, kotłowni lub małym warsztacie, sięgnij po odkurzacz ręczny na mokro i sucho, z wielowarstwowym systemem filtrującym, z zestawem końcówek przeznaczonych do sprzątania podłóg i szczelin. Jeśli poszukujesz urządzenia charakteryzującego się większą efektywnością działania, zamów mocniejszy, przemysłowy odkurzacz piorący z funkcją podłączenia elektronarzędzia (do automatycznego odsysania pyłów lub wiórów), płynną regulacją obrotów, wymiennymi filtrami i łagodnym rozruchem. Oczywiście wciąż jest to tzw. odkurzacz na sucho i mokro, a zatem przystosowany zarówno do zbierania ciał stałych, jak i różnego rodzaju cieczy.

Odkurzacz do pracy na mokro i sucho

Stworzone z myślą o kompleksowym sprzątaniu, przystosowane zarówno do standardowego odkurzania, jak i prania zabrudzonych tkanin (dywanów, wykładzin dywanowych i tapicerki), nowoczesne odkurzacze na mokro i sucho powszechnie stosowane są przez profesjonalne firmy sprzątające, a coraz częściej także osoby prywatne. To wielofunkcyjne urządzenia z zaawansowanym systemem filtracji i stałymi zbiornikami na odpady, co ułatwia obsługę i zmniejsza koszt ich codziennej eksploatacji. Odkurzacz na mokro i sucho pozwoli wyczyścić wiele powierzchni, usuwając nie tylko standardowe odpady (kurz i pył), ale także różnego rodzaju ciecze, a nawet materiały potencjalnie niebezpieczne.

Zainwestuj w nowoczesny sprzęt do sprzątania w domu lub firmie, kupując wysokiej klasy odkurzacz piorący przystosowany do pracy na sucho i mokro, w wersji podstawowej lub zaawansowanej, o większej mocy ssącej, z wydajnymi filtrami i funkcją automatycznego odsysania pyłów generowanych przez pracę elektronarzędzi (pilarek i szlifierek). Polecamy!

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel