Traktorki Stiga

Ilość znalezionych produktów: 39
Widok
12

Zaprojektowane z myślą o zastosowaniach domowych, przeznaczone do koszenia trawników o dużej powierzchni, wygodne i wielofunkcyjne traktorki Stiga cieszą się olbrzymią popularnością nie tylko w Skandynawii, ale i wielu innych regionach świata, również w Polsce. Skorzystaj z bogatej oferty sklepu Abexil.pl i zamów nowy, estetyczny i niezawodny traktorek do koszenia trawy Stiga, o interesujących Cię funkcjach i mocy.

Sprzęt Stiga - kosiarki traktorki do ogrodu

Napędzane silnikiem spalinowym, samojezdne traktory ogrodowe z agregatem tnącym to nowoczesny sprzęt gwarantujący dużą wygodę i szybkość pracy w każdych warunkach, zwłaszcza przy koszeniu trawników o dużej powierzchni. Jeśli interesuje Cię zakup tego typu sprzętu, zapoznaj się z bogatym katalogiem produktów szwedzkiej marki Stiga. Traktorek spalinowy lub akumulatorowy (elektryczny) pozwoli kosić szybciej i wygodniej. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie powierzchnia trawnika lub łąki jest równa i stabilna, i gdzie nachylenie terenu jest niewielkie lub przeznaczony do skoszenia trawnik jest zupełnie płaski. Spalinowy traktorek ogrodowy Stiga to sprzęt o dużej mocy, ale dość głośny. Jeśli zależy Ci na urządzeniu mniej hałaśliwym, wybierz elektryczną maszynę Stiga. Kosiarki traktorki z akumulatorem są równie wydajne, jak urządzenia spalinowe, ale znacznie cichsze.

Wielofunkcyjne traktorki Stiga do pielęgnacji trawników i łąk

Podstawową funkcją samojezdnych kosiarek szwedzkiej marki jest koszenie trawy. Każdy traktorek do koszenia trawy Stiga ściętą trawę może zbierać do dedykowanego zbiornika, mulczować lub wyrzucać na bok, do późniejszego zebrania. Oferowane przez markę urządzenia różnią się od siebie mocą silników, szerokością koszenia i wynikającą z tego szybkością pracy. Mocny traktorek ogrodowy Stiga standardowo wyposażony jest w pojemny zbiornik na trawę i wiele funkcji, w tym opcję szybkiej zmian położenia platformy tnącej. Przyjrzyj się długiej liście dostępnych urządzeń samojezdnych i zamów interesujący cię model kosiarki. Traktorek Stiga to sprzęt do pracy na dużych powierzchniach.

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel