Profesjonalne myjki wysokociśnieniowe

Ilość znalezionych produktów: 292
Widok

Profesjonalna myjka ciśnieniowa dla firmy

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa czy firmy wymaga stosowania sprawdzonego i niezawodnego sprzętu, pozwalającego na perfekcyjnie świadczenie usług klientom. Myjki ciśnieniowe oferowane w naszym sklepie to rozwiązanie, dzięki któremu codzienne obowiązki da się wykonać bardziej efektywne. Produkty w tej kategorii są profesjonalne i pochodzą od najlepszych producentów, wyróżniają się wytrzymałymi podzespołami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami, umożliwiającymi oszczędność czasu i nakładu pracy. Decydując się na zakup sprzętu do firmy, warto wziąć pod uwagę nie tylko cenę, ale przede wszystkim parametry techniczne, mające wpływ na jego działanie. Która myjka ciśnieniowa będzie najlepsza dla Ciebie?

Na co zwrócić uwagę kupując myjkę ciśnieniową do pracy?

Kranzle, Karcher, Stihl – jaką myjkę ciśnieniową wybrać? Niejeden przedsiębiorca zastanawia się nad odpowiedzią. Podstawą są materiały, z których została wykonana, bowiem przedkładają się one na wytrzymałość i wydłużają eksploatację. Myjki dostępne w naszym sklepie posiadają oryginalne pompy wody oraz elementy wykonane z powłoki ceramicznej i stali nierdzewnej, zwiększające żywotność każdego sprzętu. To rozwiązania różnorodne, idealnie sprawdzające się zarówno przy myciu samochodów, jak i elewacji budynków, chodników czy innych miejsc wymagających szybkiego czyszczenia. Mogą być wykorzystane do amatorskiego, prywatnego, ale i profesjonalnego użytku. Produkty prezentowane w naszym sklepie internetowym znajdują zastosowanie w różnych branżach, w tym w motoryzacji, rolnictwie, hodowli zwierząt, przemyśle ciężkim, rzemiośle i wielu innych gałęziach gospodarki.

Myjki wysokociśnieniowe w najlepszych cenach

Sklep Abexil.pl skupia się wokół koncepcji sprawdzonych i stosowanych przez wielu przedsiębiorstw na całym świecie. Różnorodność produktów zestawiona z najwyższej jakości materiałami oraz zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami sprawia, iż nasze propozycje ułatwiają funkcjonowanie wielu firmom. Każdy artykuł stanowi oryginalny produkt, który można dopasować do aktualnych potrzeb. To nowoczesność wykorzystująca niezawodne techniki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą rozwiązań, prostych w obsłudze i mogących stanowić sprzęt stale użytkowany przez długie lata. Warto zaufać naszym specjalistom, by zwiększyć funkcjonalność Państwa usług już dziś.

Myjki ciśnieniowe znanych marek

W sklepie internetowym Abexil.pl znajdziesz wyłącznie produkty znanych i cenionych na rynku marek. Proponujemy między innymi myjki ciśnieniowe Karcher. To firma istniejąca na rynku już od 1935 roku. Początkowo była niewielkim przedsiębiorstwem rodzinnym zajmującym się produkcją pieców przemysłowych. Z czasem stała się natomiast jednym z największych potentatów na świecie. Dzisiaj ma swoje filie w 47 krajach na całym świecie. Produkuje przede wszystkim myjki ciśnieniowe, odkurzacze, parownice, środki czyszczące, szorowarki, urządzenia do czyszczenia suchym lodem, zamiatarki, a także pompy i systemy nawadniania. Oferujemy też produkty marki Kranzle. To firma posiadająca własny wewnątrzzakładowy oddział badawczo-rozwojowy, który nieprzerwanie pracuje nad innowacjami, które ułatwią życie pracowników różnych branż. Godna polecenia jest w szczególności ich niejedna myjka wysokociśnieniowa. Dużym powodzeniem wśród naszych klientów cieszą się nadto produkty marki Stihl. To jeden z największych producentów i sprzedawców pilarek na świecie. Jego filie ulokowane są aż w 160 krajach na całym świecie. Oryginalnie jednak firma pochodzi z Niemiec. Poza pilarkami Stihl produkuje inne, profesjonalne sprzęty, wykorzystywane w różnych dziedzinach życia. W sklepie internetowym Abexil.pl dostępna jest między innymi ich wysokiej jakości myjka wysokociśnieniowa.

Myjka ciśnieniowa - jaką wybrać?

Wybierając odpowiedni sprzęt należy zwrócić uwagę na szereg różnych czynników. Istotna jest w szczególności jej wydajność tłoczenia. Ona decyduje bowiem z jaką siłą i intensywnością myjka ciśnieniowa potrafi wypuszczać z siebie strumień wody. To z kolei przekłada się na skuteczność czyszczenia nawet najbardziej zabrudzonych powierzchni. Oczywiście im większy przepływ wody, tym lepiej. Profesjonalna myjka ciśnieniowa oferuje wydajność tłoczenia na poziomie 420 litrów na godzinę. Inny model myjki należy przy tym wybrać do czyszczenia gładkich, a inny do chropowatych powierzchni. Profesjonalne myjki ciśnieniowe oferują ciśnienie wody, a zatem moc, na poziomie 130 barów. To właśnie je można wykorzystać do usuwania zanieczyszczeń z płytek o nieregularnej powierzchni, a także czyszczenia wszelkich zakamarków. Niektóre modele zostały wyposażone w możliwość regulowania ciśnienia wody, co jest bardzo praktyczne. Wówczas dany model można wykorzystywać do różnych celów. Możliwe jest mycie przy jego użyciu delikatniejszych, ale i twardszych powierzchni. Ostatnim czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę podczas zakupu jest temperatura dopływu, czyli inaczej mówiąc temperatura wody wylatującej z myjki. Z reguły kształtuje się ona na poziomie od 40 do 60 stopni Celsjusza. Taką wartość oferuje przynajmniej profesjonalna myjka wysokociśnieniowa.

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel