Kosiarki spalinowe Stiga

Ilość znalezionych produktów: 18
Widok

Przedstawiamy kosiarki spalinowe Stiga – niezawodne kosiarki o doskonałych parametrach, które przystosowane zostały do zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Zobacz, co na Ciebie czeka!

W Abexil.pl posiadamy kosiarki spalinowe Stiga o zróżnicowanych parametrach. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć asortyment dostosowany do własnych potrzeb – niezależnie od tego, czy szukasz kosiarki do zastosowań prywatnych, czy prowadzisz działalność ogrodniczą lub odpowiadasz za posesje o ponadprzeciętnym metrażu.

Kosiarki spalinowe Stiga zadowolą każdego

Historia marki Stiga zaczyna się w 1934 roku. Zdobywa ona wtedy uznanie klientów za sprawą dbałości o detale, profesjonalizm i nowatorskie formy reklamy. Stig jako założyciel firmy poznaje kosiarki spalinowe dopiero po 20-latach od momentu otwarcia działalności, ponieważ odbywa się to w trakcie wyjazdu do Stanów Zjednoczonych w 1954 roku. W 1986 roku firma Stiga odnotowuje już sprzedaż na poziomie 1 miliona tego typu konstrukcji na przestrzeni jednego roku, co jest bez wątpienia imponującym wynikiem. Do dziś każda kosiarka spalinowa sygnowana logo Stiga charakteryzuje się wysokogatunkową budową podzespołów, zastosowaniem innowacyjnych technologii i dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Wszystkie kosiarki spalinowe Stiga to produkty atestowane i certyfikowane. Świadczy to m.in. o ich wytrzymałości, funkcjonalności i bezpieczeństwie eksploatacji – co zostało docenione przez konsumentów na całym świecie. Cała dokumentacja została potwierdzona przez badania laboratoryjne realizowane przez niezależnych ekspertów. Jest to najlepszy dowód na to, że są to urządzenia zapewniające wieloletnią satysfakcję z wyboru.

Chcesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie kosiarka spalinowa spełni swoje zadanie? Wszystkie produkty dostępne w Abexil.pl zostały szczegółowo opisane w karcie produktu. Znajdziesz tam niezbędne dane techniczne, do których należy m.in.: pojemność kosza, moc, szerokość robocza, waga urządzenia, funkcjonalność (np. napęd i ilość biegów) itp. Dzięki zróżnicowaniu oferty produktowej mamy 100-procentową pewność, że każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka – niezależnie od zakresu realizowanych prac, czy powierzchni swojej posesji.

Zakup narzędzi ogrodowych nigdy nie był szybszy i prostszy. W Abexil.pl możesz zamówić kosiarki spalinowe z pozycji użytkownika komputera – bez wychodzenia z domu. Wystarczy zrealizować zamówienie poprzez stronę internetową sklepu i to wszystko – kurier dostarczy Twój sprzęt prosto pod wskazany adres. Dzięki temu nie musisz podróżować po sklepach stacjonarnych, stać w korkach i czekać w kolejkach. Zaoszczędzisz więc mnóstwo czasu, nerwów, energii i pieniędzy. Zobacz i przekonaj się na własne oczy jakie to proste. W razie pytań służymy również pomocą. Chętnie dopasujemy zestaw narzędzi do Twoich indywidualnych potrzeb – niezależnie od tego, czy wybierasz kosiarki spalinowe Stiga, czy stawiasz na konstrukcje pozostałych producentów dostępnych w naszej ofercie. Koszenie nie musi być uciążliwe.

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel