Wertykulatory Stiga

Ilość znalezionych produktów: 3
Widok

Inwestycja w wertykulatory Stiga to sposób na odpowiednie napowietrzenie i oczyszczenie trawnika z gęstej warstwy filcu. Zapoznaj się z bogatą ofertą szwedzkiego producenta specjalizującego się w produkcji profesjonalnych narzędzi do prac ogrodniczych i zamów sprzęt, dzięki któremu przydomowe trawniki będą prezentowały się zdrowo i okazale przez cały rok. Sprawdź, jakie wertykulatory szwedzkiej marki oferuje Abexil.pl i jeszcze dzisiaj złóż zamówienie!

Lekki wertykulator elektryczny Stiga

Do pielęgnacji trawników o małej powierzchni, zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie domów lub obiektów użytkowych, w tym biur, magazynów, sklepów, zakładów produkcyjnych czy lokali usługowych, przeznaczone są proste w obsłudze, lekkie i niezawodne w działaniu wertykulatory wyposażone w silnik elektryczny. Elektryczny wertykulator Stiga wymaga podłączenia do zewnętrznego źródła zasilania, w związku z czym może być używany wyłącznie w miejscach z dostępem do prądu elektrycznego. Wertykulator elektryczny Stiga jest jednak sprzętem cichym i lekkim, wystarczającym do pielęgnacji niewielkich trawników znajdujących się wokół firm i domów mieszkalnych.

Mocny wertykulator spalinowy Stiga

Z myślą o zastosowaniach profesjonalnych i konieczności aeracji oraz wertykulacji dużych trawników, na przykład na terenie osiedli mieszkaniowych, wokół parków magazynowych i zakładów produkcyjnych, szwedzka firma stworzyła wertykulatory z napędem spalinowym. To sprzęt o dużej mobilności, z łatwością radzący sobie z nacinaniem grubej warstwy filcu i z aeracją, czyli napowietrzaniem gleby. Wybierając wertykulator spalinowy Stiga z koszem na trawę i korzenie, nie trzeba nawet martwić się o zbieranie organicznej materii. Urządzenie zbiera je automatycznie podczas wertykulacji.

Sprawdź, jakie wertykulatory Stiga aktualnie sprzedaje nasz sklep i zamów narzędzie o interesujących Cię parametrach technicznych, przeznaczone do pracy w małych ogrodach lub wprost przeciwnie, dedykowane pielęgnacji rozległych, starych trawników wymagających regularnej aeracji i wertykulacji. Zapraszamy na zakupy!

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel