Czyszczenie powierzchni biurek, mebli ect.

Ilość znalezionych produktów: 2
Widok

Dobrze dobrany sprzęt to połowa sukcesu jeśli chodzi o sprzątanie. Dlatego warto wybrać dobre ścierki do kurzu, które nie przenoszą pyłu i ułatwiają sprzątanie.

Dobre ścierki do kurzu, czyli jakie?

Szukając odpowiedniej ścierki do wycierania kurzu należy zwrócić uwagę na jej skład. Najczęściej używaną ścierką do kurzu jest ścierka z mikrofibry. Zazwyczaj posiadają one duże zdolności absorpcji zanieczyszczeń czy kurzu. Nie są one bardzo grube, ale dzięki ich włóknom są w stosie lepiej zbierać i magazynować zanieczyszczenia. Mikrofibra jest często wybierana jako materiał do produkcji ścierek do wycierania kurzu, głównie ze względu na bardzo dobrą absorpcję płynów. Dzięki temu najadają się nie tylko do profesjonalnego sprzątania, ale również do codziennego życia.

Ścierki do kurzu powinny charakteryzować się działanie antybakteryjnym oraz trwałością. Dobre ścierki do kurzu nie powinny przenosić drobnoustrojów podczas np. sprzątania blatu kuchennego. Kupując ścierkę warto wydać trochę więcej, a mieć pewność, że nie rozpadnie się po pierwszym praniu.

Ścierki do wycierania kurzu jako oszczędność pieniędzy

Jeśli jesteś fanem używania papieru ręcznikowego do każdej plamy czy rozlanego picia, to uwierz, że da się to zrobić taniej. Kupując dobrą ścierkę do kurzu np. z mikrofibry możesz ją również używać na co dzień w kuchni. Dzięki temu oszczędzasz swoje pieniądze, ponieważ ścierka jest wielorazowa i wytrzymała, a spełnia te same funkcje.

Zobacz na nasz szeroki wybór ścierek do wycierania kurzu!

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel