Myjki do okien profesjonalne

Ilość znalezionych produktów: 2
Widok

Nasz sklep oferuje myjki do okien, które usprawnią oczyszczenie powierzchni płaskich. Główną zaletą oferowanych przez nas myjek jest to, że na umytej powierzchni nie tworzą się smugi – trudno dostrzec również jakiekolwiek niechciane osady. Są niezawodne, bardzo wygodne i lekkie, a za komfort w użytkowaniu odpowiada ich kształt. Są to urządzenia profesjonalne, stworzone z myślą o wygodzie i niezawodnym działaniu.

Myjki do okien Karcher

Na Abexil.pl można znaleźć szeroką ofertę myjek do okien renomowanej marki Karcher. Są to urządzenia do użytku ręcznego, przeznaczone do mycia powierzchni płaskich. Ich lekka i wygodna konstrukcja wpływa pozytywnie na jakość pracy. Oferowane urządzenia najlepiej sprawdzą się przy myciu okien, gablot, kabin od prysznica, czy różnego rodzaju blatów. Doskonale usuwają nadmiar płynów z powierzchni płaskich. Przedstawiona myjka do okien sprawdzi się w wielu sytuacjach – można stosować ją nawet w pozycji odwróconej. Sprawia to, że staje się niezastąpiona w każdym domu, ale także w przypadku zastosowań profesjonalnych.

Myjki do okien akumulatorowe

Dostępne u nas myjki do okien charakteryzuje zasilanie akumulatorowe, co jest bardzo nowoczesnym rozwiązaniem, a brak kabli to ogromna wygoda. Oferowany sprzęt może być z powodzeniem stosowany na różnego rodzaju przestrzeniach, a brak elektryki nie jest żadnym problemem - każdy Karcher do szyb jest zasilany własną energią. Czas pracy takiego akumulatora wynosi 30 minut, po całkowitym naładowaniu. Do zestawu dołączona jest także ładowarka.

Urządzenie do mycia okien dla profesjonalistów

Znajdujące się w asortymencie myjki są przeznaczone dla każdego – zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Nic w tym dziwnego, gdyż ich używanie mocno przyśpiesza pracę i podnosi jej jakość. Firmy, które wykonują profesjonalne czyszczenie ręczne, najchętniej sięgają właśnie po myjki do powierzchni płaskich. Taką precyzję w użyciu naszego sprzętu zawdzięcza się funkcji odsysania. Dzięki temu żadne krople nie zostają na umytej powierzchni i nie tworzą niechcianych smug. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel