Mopy do podłogi i wkłady

Ilość znalezionych produktów: 8
Widok

Nasz sklep oferuje najlepsze akcesoria do czyszczenia różnych powierzchni. Prezentowane mopy do podłóg są najskuteczniejszym rozwiązaniem przy tego typu pracach. Dzięki nim skutecznie zadbasz o czystość w każdym miejscu, które będzie tego wymagać. Wysoki wybór produktów pozwoli na dobranie odpowiedniego sprzętu, tak, by praca mogła przebiegać sprawnie i przyjemnie. Dbamy o naszą renomę, dlatego jakość oferowanych produktów jest wysoka.

Mopy do podłóg Numatic

Proponowane przez nas mopy Numatic są wykonane z najwyższej jakości tworzywa, które pozwoli na długie i wygodne użytkowanie. Dostępne na Abexil.pl mopy do podłogi są wykonane z materiału nazywanego mikrofazą, który jest idealny dla prac porządkowych. W ofercie mamy także mop bawełniany, który bardzo dobrze wchłania wodę i łatwo się go użytkuje. Mop taki idealnie sunie po powierzchni, nie zostawiając przy tym nadmiaru wody. Modele te są łatwe do utrzymania ich w czystości, ponieważ można prać je w pralce. Do wyboru są dwa rodzaje mopów - płaskie lub sznurkowe, a także inne akcesoria ułatwiające korzystanie z tego sprzętu. Przydadzą się do zaopatrzenia takich sprzętów, jak wózki do sprzątania, które również dostępne są w naszym sklepie.

Mopy płaskie i wkłady do mopa

Oferowane mopy płaskie są dopasowane do wkładów wsuwanych albo zapinanych na specjalne metalowe zatrzaski. Alternatywą dla mopa płaskiego jest mop sznurkowy, równie skuteczny i łatwy w użyciu. W naszym sklepie można również znaleźć aluminiowe kije, do których można zamocować mop sznurkowy lub mop płaski. W naszym sklepie znajdują się również wkłady do mopa, których wybór jest tak szeroki, iż każdy znajdzie dla siebie idealny odpowiednik. Można dopasować je pod własne wymagania. Wkłady są zróżnicowane cenowo, co pozwoli wybrać najlepszą opcję. W naszej ofercie można dostać również cały zestaw, z odpowiednio dobranymi elementami. Jeśli jednak preferuje się samodzielny dobór poszczególnych elementów, zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą z tej kategorii lub skorzystanie z porad naszych specjalistów.

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel