Profesjonalne agregaty z automatycznym startem

Ilość znalezionych produktów: 5
Widok

Wyposażone w niezawodne silniki Honda, profesjonalne agregaty prądotwórcze z automatycznym startem to nowoczesny i niezwykle uniwersalny sprzęt do wielu zastosowań. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wydajny, charakteryzujący się dużą sprawnością działania, a przy tym stosunkowo prosty w obsłudze agregat, który zastąpi podstawowe źródło zasilania - prąd elektryczny. Oferujemy agregaty do pracy w warunkach stacjonarnych oraz w terenie.

Agregat prądotwórczy - automatyczny rozruch

Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić nowoczesny agregat prądotwórczy Honda wyposażony w elektryczny rozrusznik, dzięki któremu odpalenie urządzenia następuje automatycznie w momencie przerwy w dostawie prądu - gdy agregat pełni funkcję zasilania awaryjnego. Po przywróceniu zasilania agregat samoczynnie się wyłącza. Agregaty prądotwórcze z autostartem są nie tylko wygodne w codziennej obsłudze, ale dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych, przede wszystkim za sprawą wydajnych silników Honda, charakteryzują się również niską awaryjnością i stosunkowo cichą pracą. Agregat prądotwórczy z automatycznym rozruchem to komfort i bezpieczeństwo użytkowania, na jakie zasługuje każda osoba poszukująca wydajnego systemu zasilania awaryjnego dla domu lub zakładu pracy. Agregat prądotwórczy z automatycznym startem, w zależności od wersji, może być przystosowany do zasilania odbiorników jedno- lub trójfazowych. W ofercie Abexil.pl znajdziesz agregaty o różnej mocy maksymalnej, jedno- i trójfazowe, z automatycznym startem, systemem regulacji napięcia AVR i wieloma innymi funkcjami wpływającymi na wygodę ich codziennego użytkowania.

Skorzystaj z bogatej oferty, sięgając po wysokiej klasy agregat prądotwórczy z rozruchem automatycznym, o wybranym poziomie mocy, dedykowany zasilaniu urządzeń jedno- lub trójfazowych, w wersji podstawowej lub z bogatszym wyposażeniem, na przykład z inwertorową stabilizacją napięcia, panelem kontroli pracy, terminalem do autosynchronizacji, różnego rodzaju zabezpieczeniami oraz trybem pracy EKO. Zapraszamy do składania zamówień!

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel