Profesjonalne motopompy

Ilość znalezionych produktów: 27
Widok

Przeznaczone do pompowania wody czystej lub brudnej – profesjonalne motopompy to urządzenia, jakie powszechnie wykorzystywane są w przemyśle, ogrodnictwie, budownictwie, gospodarstwie rolnym czy jednostkach straży pożarnej.

Profesjonalne motopompy do wody czystej i brudnej

Motopompy do wody czystej służą do pompowania wody z jezior, rzek czy innych zbiorników. Wyposażone w specjalny wąż ssawny, który chroni przed wciąganiem zabrudzeń. Znajdują szerokie zastosowanie przy irygacji, czyli nawadnianiu i osuszaniu terenów. Wyróżniamy również pompy do wody brudnej – przeznaczone do usuwania zanieczyszczeń z budynków użyteczności gospodarczej, pompowania wody z rozlewisk czy podczas napraw sieci wodociągowych itp.

Abexil.pl to sklep z motopompami, który oferuje bogaty wybór urządzeń spełniających najwyższe normy jakości, ochrony środowiska oraz ekonomii. Największym uznaniem klientów cieszy się motopompa Honda – ceniona za wysoką wydajność, niezawodny silnik i łatwość obsługi. Ze względu na bardzo dobre parametry techniczne, świetnie sprawdza się podczas przepompowywania nawet dużych ilości wody. Zapraszamy do zapoznania się z ich asortymentem.

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel