Wózki do sprzątania serwisowe

Ilość znalezionych produktów: 11
Widok

Dostępne w ofercie naszego sklepu wózki do sprzątania są przeznaczone przede wszystkim dla sprzątaczek, które specjalizują się w porządkowaniu dużych lub mniejszych obiektów publicznych. Taki wózek znacząco podnosi efektywność pracy i zwiększa wygodę. Jednak rozwiązanie to coraz częściej stosowane jest również w gospodarstwach domowych. Każdy dostępny w naszej ofercie wózek dla sprzątaczki to sprzęt wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie, bez którego wykonanie pracy byłoby bardziej czasochłonne i męczące.

Wózki do sprzątania serwisowe

Oferujemy jedno lub dwuwiaderkowy wózek do sprzątania, który bardzo wspomaga czyszczące prace serwisowe. W naszym asortymencie oferujemy wózki, które dzięki dużej pojemności pomieszczą wszystkie niezbędne produkty. W ofercie można znaleźć jedno lub dwuwiaderkowe opcje, o mniejszej lub większej pojemności. Modele są również wyposażona w dodatkowe elementy, które ułatwiają prace, takie jak uchwyt na kosz, czy dodatkowe pojemniki. Ich solidna konstrukcja zapewnia długi czas użytkowania sprzętu.

Wózki dla sprzątaczek z mopem

Wózki, które proponujemy, są najlepszym rozwiązaniem na rynku. Koła przy nich są dopasowane tak, aby promień skrętu nie był duży – manewrowanie nimi ma być przede wszystkim komfortowe. Do każdego modelu można dołączyć mopa - każdy wózek sprzątający wyposażony jest w odpowiednie do tego miejsce. Na Abexil.pl można znaleźć również mopy czy wiadra, które można dopasować do konkretnego modelu wózka i preferencji. W szczególności polecamy zapoznać się z modelami z wbudowaną wyciskarką. Każdy oferowany wózek sprzątacza to wyjście naprzeciw oczekiwaniom – wszystko po to, aby zaoferować jak najwięcej udogodnień dla osoby sprzątającej.

Profesjonalne wózki do sprzątania

Kupując u nas sprzęt, można być pewnym, że będzie to dobra inwestycja. Nasze wózki są bardzo profesjonalne. Świadczy o tym jakość ich wykonania, ponieważ bardziej rozbudowane modele są ulokowane na metalowym stelażu. U nas możesz znaleźć wózki, które posiadają aż cztery małe pojemniki, dwa wiadra na wodę, wmontowaną wyciskarkę, a także uchwyty na kosz, mały i większy. Taki sprzęt sprawdzi się w niejednej prestiżowej firmie. Sprawdź koniecznie nasze produkty.

abexil.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel