Dla profesjonalistów

Afrykański pomór świń – zapobieganie przez czyszczenie

Afrykański pomór świń – zapobieganie przez czyszczeniePo wystąpieniu afrykańskiego pomoru świń w Belgii wirus pojawił się także w Europie Środkowej i Wschodniej. Przypadki wystąpienia choroby już od dłuższego czasu odnotowuje się na kilku dużych obszarach Polski. Stąd też nie można wykluczyć przeniesienia wirusa do innych rejonów naszego kraju poprzez ruch turystyczny, transport towarów i zwierząt oraz turystykę myśliwską.
Przeczytaj więcej

Rolniku! Mocno odczułeś skutki COVID-19? Możesz ubiegać się o dofinansowanie!

Rolniku! Mocno odczułeś skutki COVID-19? Możesz ubiegać się o dofinansowanie!

Prowadzisz gospodarstwo rolne i mocno odczułeś skutki COVID-19? Od 9 września możesz złożyć wniosek do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, o zapomogę amortyzującą skutki kryzysu. Dodatkowo Kercher ruszył z akcją rabatową „Stare na nowe”, mającą umożliwić przedsiębiorcom zakup niezbędnych urządzeń czyszczących.


Przeczytaj więcej

Wybieramy zamiatarkę do dużych przestrzeni

Wybieramy zamiatarkę do dużych przestrzeniW przypadku mniejszych powierzchni wystarczy zamiatanie miotłą z twardym włosiem. Czego użyć na dużych placach, chodnikach czy parkingach? Wypróbuj zamiatarki.
Przeczytaj więcej

Jak i czym odkurzać duże przestrzenie? Doradzamy!

Jak i czym odkurzać duże przestrzenie? Doradzamy!Odkurzanie jest czynnością, którą każdy wykonuje w domu co najmniej raz w tygodniu. Jednak w przypadku większych powierzchni odkurzacz, który dobrze sprawdza się w czterech ścianach, nie wystarczy.
Przeczytaj więcej
pixel