Wyposażenie myjni samochodowych - sposób na nowy biznes

2021-01-11
Wyposażenie myjni samochodowych - sposób na nowy biznes

Głównym środkiem komunikacji ludzi i towarów są pojazdy mechaniczne. Nic dziwnego, że każdy biznes związany z samochodami osobowymi, ciężarowymi czy autobusami jest wart uwagi. Myjnia samochodowa z odpowiednim wyposażeniem dostosowanym do potrzeb przyszłych klientów również może przynieść wymierne korzyści. Szczególnie jeśli do jej urządzenia wybierzesz akcesoria od sprawdzonych producentów.

Najważniejsze cechy myjni samochodowej 

Szykując się do wejścia w biznes związany z myjniami samochodowymi, z pewnością poznałeś konkurencję. W zasadzie w pobliżu wszystkich większych centrów handlowych znajdują się myjnie, a odkurzacz Karcher można spotkać na każdej stacji benzynowej. Dlatego szansą na sukces biznesu na rynku jest specjalizacja. Nie twórz kolejnej myjni identycznej z pozostałymi. W mieście nastaw się na autodetailing, gdzie będziesz świadczył usługi dla wymagających klientów, ale dobrze płacących. Przy dużych centrach logistycznych możesz wystawić myjnię dla ciężarówek. Kontakt z zarządcą i oferta dla działających tam firm da Ci pewny zarobek. Dobrą inwestycją będzie także mobilna Karcher myjnia pojazdów RBS 6012, która przeznaczona jest do wygodnego mycia autobusów i samochodów dostawczych. Warto w takim przypadku skontaktować się z nami telefonicznie +48 22 266 04 50 lub mailowo na sklep@abexil.pl.

W każdym biznesie potrzebny jest dobry partner, z pomocą którego osiągniesz swój cel. W przypadku myjni samochodowych postaw na renomowaną markę, czyli Karcher. Nie chodzi tu tylko o to, że odkurzacz Karcher jest bardziej wytrzymały i żywotny od innych. Współpraca z firmą kompleksowo zaspokajającą potrzeby rynku i dbającą o jakość to także wymierne korzyści dla Twojej firmy. Nie musisz obawiać się problemów z awariami sprzętu czy potrzebą sięgania po niepewne rozwiązania od innych producentów.

Potrzebne akcesoria 

W zależności od tego, jaki wybór podjąłeś w stosunku do przeznaczenia myjni, musisz dobrać odpowiednie akcesoria. W przypadku myjni dla samochodów ciężarowych ciekawą konstrukcję stanowi myjnia portalowa z trzema szczotkami. Pozwala ona na szybkie i skuteczne usuwanie zabrudzeń z TIR-ów, autobusów czy samochodów dostawczych, jednak jest kosztowną inwestycją. Nie zapomnij także o solidnym kompresorze, takim jak Karcher kompresor samoobsługowy Air Tower Frost, który powinien znaleźć się przy każdym parkingu dla pojazdów dostawczych.

Parking przy stacji benzynowej lepiej wyposażyć w myjnie samoobsługowe dla samochodów osobowych. Karcher kompaktowa myjnia samoobsługowa SB MC 2 nie wymaga wiele miejsca, dlatego łatwo zorganizować dla niej stanowisko. W pobliżu warto zaplanować odkurzacz Karcher na monety. Tutaj można wskazać na kompaktowy Karcher odkurzacz samoobsługowy SB VC 1. Wspomniane urządzenia nie są drogie, a mogą stać się wartościową usługą dodatkową.

Jeśli chcesz ulokować myjnię w ruchliwym miejscu i przewidujesz, że ruch będzie spory, postaw na myjnie wielostanowiskowe. Taka konstrukcja pozwala na mycie kilku samochodów jednocześnie. Sprawdź także gotowe rozwiązania systemowe Karcher. Dobry partner biznesowy, jakim jest Karcher, zaproponuje ofertę sprzętu i urządzeń specjalnie przygotowanych dla Twoich potrzeb. W razie kłopotów technicznych możesz liczyć również na obsługę serwisową.

Jeśli myjnia samochodowa to Twój pomysł na rozwinięcie działalności gospodarczej, nie oszczędzaj na sprzęcie. To głównie dzięki niemu ściągniesz do siebie klientów i będziesz zarabiał. Jeśli zdecydujesz się na myjnie samochodowe od Karcher, przed wyborem akcesoriów skontaktuj się ze specjalistami ze sklepu Abexil. Uzyskasz fachowe doradztwo i dzięki temu sięgniesz tylko po taki odkurzacz Karcher, jaki będzie potrzebny do Twojej wizji myjni samochodowej.

Polecane
Karcher myjnia pojazdów RBS 6012Karcher myjnia pojazdów RBS 6012
91 694,47 zł97 547,30 zł
pixel